Dzieciństwo małych szkrabów to najlepszy czas – beztroska, szczęście i zabawa. To właśnie wtedy dzieci poznają otaczający je świat, uczą się zupełnie nowych rzeczy oraz codziennie zdobywają nowe umiejętności, które dla każdego rodzica są niesamowitym wydarzeniem. W życiu maluchów nie może zabraknąć zabawek – to w dużej mierze właśnie poprzez zabawę dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, planują, uczą się logicznego i strategicznego myślenia, a także odgrywają wiele nowych ról zamieniając się np. w ulubionego bohatera z bajki.

W ofercie sklepu Zabawki Krokodylek znajdziecie ogromny wybór zabawek dla chłopców – samochody, tory wyścigowe, koparki, kolejki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria. Wśród licznych produktów u nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla malucha w każdym wieku, co nie tylko będzie bawić, ale również uczyć i rozwijać.

Jaki prezent dla 3 latka? – Kolejki dla dzieci

Dzieci to jeden wielki wulkan energii – lubią biegać i skakać. W szczególności chłopcy, którzy czasem wydawałoby się, że zostały wyposażone w malutki akumulator bez limitu energii. Dlatego też bardzo często zabawa dziewczynek różni się w dużym stopniu od zabaw chłopców. Dziewczynki zamieniają się w mamę opiekującą się małą Baby Born, z kolei chłopcy atakują kolejny przygotowany przez siebie tor przeszkód swoją nową wyścigówką.

Wybierając prezent dla 3 latka warto postawić na rzecz, która będzie rozwijała jego zdolności manualne, pobudzi wyobraźnię oraz będzie uczyć planowania. Dla malucha w wieku 3 lat świetnie sprawdzą się m.in. kolejki dla dzieci np. z lokomotywą na baterie. Podczas zabawy maluch będzie mógł się wyciszyć, pomyśleć nad strategią ułożenia mostów, drzew, czy barier, a następnie będzie obserwował, jak zbudowany przez niego pociąg mknie w stronę kolorowych elementów. W naszej ofercie znajdziecie wiele zabawek zarówno drewnianych, jak i plastikowych, które sprawdzą się nie tylko dla 3 latka, ale posłużą również przez kilka kolejnych lat.

Pojazdy dla małych rajdowców – zabawki dla chłopców

Każdy mały chłopiec posiada w swojej kolekcji przynajmniej jeden ulubiony samochód, wyścigówkę czy koparkę. Pojazdy to jedne z można by rzec obowiązkowych zabawek małych brzdąców, którzy z wielką chęcią urządzają małe wyścigi z tatą czy rówieśnikami na podwórku lub w przedszkolu. Są to zabawki dla dzieci pozytywnie wpływające przede wszystkim na rozwój wyobraźni.

W podróży samochodem dzieci obserwują świat oraz sytuacje dookoła, później odtwarzając je w zabawie. Dziecko wyobraża sobie różnego rodzaju przeszkody, zakręty czy inne samochody które właśnie mija po drodze, co kształtuje także jego zwinność oraz zdolności manualne. W naszej ofercie znajdzie się również coś dla małego wielbiciela Boba Budowniczego – koparka która można np. przewozić piasek w piaskownicy.

Zabawka dla dzieci – samochód zdalnie sterowany

Samodzielnie przygotowany tor przeszkód, szybka wyścigówka lub terenówka gotowa pokonać każdą przeszkodę i kilku najlepszych przyjaciół z podwórka! Spełnij marzenie swojego malucha obdarowując go samochodem zdalnie sterowanym, który pozwoli mu zorganizować największy wyścig w okolicy! W naszym sklepie znajdziesz zabawki zdalnie sterowane dla maluchów w każdym wieku – od najmłodszych po tych nieco starszych. To wspaniały pomysł na prezent dla 5 latka. Zresztą.. kto nie spotkał się z sytuacją, kiedy 5 letni syn dostał pod gwiazdkę samochód na pilota, którego przejął tata, wujek, dziadek i kuzyn?

Traktory, wozy strażackie, wyścigówki i terenówki – zabawki zdalnie sterowane to jeden z najlepszych prezentów dla chłopca w każdym wieku i na każdą okazję! A dla fanów środków transportu powietrznego mamy również helikoptery i samoloty zdalnie sterowane.

Tor samochodowy dla dzieci

Jak samochody i innego rodzaju pojazdy, tak też nie może zabraknąć toru wyścigowego dla dziecka! Jeśli szukasz prezentu dla bratanka, siostrzeńca czy syna to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, Znajdziecie m.in. tory wyścigowe z ulubionymi bohaterami bajki Disney’a – Zygzakiem McQueen oraz Dinoco Cruz Bernoulli oraz szeroki wybór torów z serii Hot Wheels. Dla nieco starszych chłopców którzy marzą o obejrzeniu wyścigu Formuły 1 na żywo oferujemy tor wyścigowy Cerrera Digital 123 – doskonała rozrywka dla całej rodziny.