Aranżacja pokoju dla dziecka to niełatwe zadanie. Dzieciaki mają swoje zdanie oraz swoje upodobania, które niekoniecznie pokrywają się w wizją rodziców na temat wystroju pokoju dziecięcego. Chcecie zapunktować u swojego dziecka? Koniecznie w aranżowaniu wnętrza uwzględnijcie jego zainteresowania. W dzisiejszym wpisie pomożemy Wam fajnie urządzić pokój dla fana piłki nożnej.

Piłkarski pokój dla chłopca

Od czego by tu zacząć, chcąc wziąć się za temat aranżacji pokoju kibica piłki nożnej? Kluczowym elementem mogą być ściany. Spokojnie nie trzeba inwestować w wybitnie uzdolnionego malarza, aby zamieścił na ścianie wiernie odwzorowany portret konkretnego piłkarza. Na rynku dostępnych jest mnóstwo bardzo dobrej jakości fototapet które doskonale nadadzą futbolowy klimat każdemu wnętrzu.  Fototapeta piłkarska występuje w różnych rozmiarach, oraz są też produkowane na zamówienie – bez problemu dobierzecie rozmiar takiej fototapety do gabarytów ściany. Poniżej przedstawiamy najciekawsze według nas wzory fototapet piłkarskich.

https://www.regdos.com.pl/p/39870/39696/fototapeta-kolorowa-pilka-tapety-i-fototapety.html

Pokój piłkarski dla chłopca – siła dodatków

Fototapeta piłkarska to dosyć widowiskowy element, ale któż z nas nie zna powiedzenia, że diabeł tkwi w szczegółach? Te szczegóły również mogą świadczyć o piłkarskiej pasji mieszkańca pokoju. Takie dodatki również doskonale mogą się spisać jako piłkarski prezent dla chłopca. Weźmy sobie na przykład taki zegar:

Jesteśmy przekonani że fantastycznie będzie się prezentować na ścianie, jak również dzięki swojej oryginalności będzie przyciągać spojrzenia.

W aranżacji pokoju dla kibica piłki nożnej bardzo ważną rolę odgrywa także oświetlenie. Owszem, barwa światła jest ważna jeżeli chodzi o kreowanie przytulnego klimatu, ale same kształty plafonów czy abażurów także mogą nawiązywać do piłkarskiej pasji mieszkańca pokoju.  Fajnym pomysłem może się okazać taka lampa wisząca w footballowej stylizacji

Znajdzie się i coś piłkarskiego dla zwolenników stylowych plafonów – plafon piłka nożna

Meble do pokoju miłośnika piłki nożnej

Maniak piłki nożnej nie pogardzi meblami związanymi z tą tematyką. Co w ofertach mają sklepy? Znaleźliśmy bardzo sympatyczne krzesełko piłkarskie , co prawda ogrodowe ale fajnie sprawdzi się jako stylowy mebelek gdy koledzy przyjdą z wizytą.

Jak przystało na krzesełko z zasady ogrodowe jest składane, więc gdy nie ma potrzeby, a pokój jest niewielki można je złożyć tak, aby nie zajmowało wiele miejsca. Co na podłogę? Może odpowiedni do pasji dywan wyglądający jak boisko piłkarskie?

Taki dywan dostępny jest w różnych rozmiarach więc bez problemu dobierzecie taki, który będzie idealnie pasował do dziecięcego pokoju.  Sympatycznym elementem dopełniającym wystrój takiego piłkarskiego pokoju mogą być drewniane piłkarzyki w wersji pinball

Szukacie czegoś bardziej typowego? Nie ma problemu – fajnie spiszą się takie piłkarzyki

Jak również takie. To olbrzymia frajda, nie tylko dla dzieciaków i ich kolegów.

Czy coś z przedstawionych wyżej propozycji szczególnie Wam się spodobało? A może macie inne pomysły na wyposażenie pokoju dla miłośnika piłki nożnej? Dajcie znać.