Świadkowie! Czymże byłaby cała ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne bez nich?  Udzielają tak ważnego wsparcia, zawsze możesz na nich liczyć. Służą dobrą radą, gdy trzeba uspokoją bądź postawią do pionu. Dlatego też, na ślubie i weselu warto ich wyróżnić. Możesz podarować im prezent od serca. Dobrze, aby prezent dla świadków był personalizowany – zawierał Wasz podpis, datę ceremonii i imienne podziękowania dla świadka bądź świadkowej.  Dzięki temu poczują się mile docenieni a ów upominek stanie się dla nich cenną i bardzo miłą pamiątką tego dnia. Co w takim razie można wybrać na podziękowania dla świadków, za pomoc i świadkowanie na waszym ślubie?

Podziękowania dla świadków – prezent spersonalizowany od pary młodej

Podziękowanie świadkom to bardzo ważny punkt programu w tym ekscytującym dniu Waszego ślubu. Przyznajcie – jak dobrze, że są z Wami. Najczęściej podziękowania te są wręczane w trakcie trwania uroczystości. Zadbajcie, aby było to coś co sprawi, że będzie im z pewnością bardzo miło. Personalizacja jest kluczowa – to dzięki niej Wasi przyjaciele poczują się zupełnie wyjątkowo. Ona sprawi, że nawet niepozorny kubek z napisem nabierze wyjątkowego charakteru jako podziękowanie ślubne. Osoba która go dostanie na podziękowanie, będzie mogła wspominać ten dzień pijąc poranną kawę.

Podziękowanie dla świadków z imionami i datą ślubu

Zastanówcie się sami, dlaczego na świadka wybraliście akurat tę konkretną osobę? Z pewnością jej ufacie i czujecie, jak to mówi stare przysłowie, że z nią można by konie kraść.  Po prostu wiecie, że możecie na nią liczyć, również w dniu ślubu i wesela. Podziękowanie ślubne od pary młodej to wyraz wdzięczności wobec Twoich świadków weselnych.Zazwyczaj wybiera się kogoś z najbliższej rodziny bądź przyjaciela, z którym znacie się wspaniale. Słyszeliście definicję kim jest przyjaciel? To ktoś kto dobrze Cię zna, a mimo to wciąż Cię lubi…  

Nic więc dziwnego, że  Młodej Parze zależy na tym aby odpowiednio podziękować im za wsparcie oraz pomoc przy organizacji tego najważniejszego dnia. Za ich czas, energię i zaangażowanie, bez których ten dzień nie byłby tak wspaniały. Ten wkład zasługuje, na wyjątkowe, osobiste wyrazy wdzięczności. W naszej ofercie personalizowanych prezentów każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pojedynczy gadżet czy może zestaw prezentowy? Wybór czym zaszczycisz gości weselnych należy do Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla swoich gości coś nieszablonowego, co doskonale uzupełni całość ceremonii i przyjęcia.

Co na podziękowania dla Świadkowej?

Twoja świadkowa, jak dobrze, że jest. Wszak odgrywa ona niezwykle ważną rolę. Bardzo pomagała Ci nie tylko w nerwowym dniu zaślubin, ale również w trakcie gorączkowych i nieraz trwających miesiące przygotowań do niego.  Za udzieloną pomoc podczas planowania ślubu i wesela warto przekazać jej wyrazy wdzięczności, dlatego koniecznie przejrzyj tę kategorię gdzie czekają na Ciebie oryginalne podziękowania dla świadków i wybierz coś, co będzie do niej pasować najbardziej i jednocześnie wzruszy ją dzięki zamieszczonej na upominku dedykacji. Dedykacji płynącej prosto z serca. Wachlarz wyboru upominków jest naprawdę szeroki. Może to być elegancki długopis z grawerem pakowany w drewniane etui wewnątrz którego zamieścimy dedykację. Z pewnością ucieszy ją też skrzynka na wino z grawerem “najlepsza świadkowa na świecie”. Dorzućcie do tego zacne winko i upominek dla świadkowej macie gotowy. Bardzo gustowną propozycją podarunku będzie też elegancka karafka z grawerem lub nadrukiem. Możecie tam zamieścić tekst podziękowań, imię Waszej świadkowej lub śmieszny slogan. To praktyczny upominek, jak i wysokiej klasy pamiątka z wyjątkowego dnia w jednym. Wiemy jak wielka moc tkwi w personalizacji prezentów – na naszych prezentach wykonujemy grawer lub nadruk – wyrazisty, piękny, precyzyjny i trwały. To właśnie osobista dedykacja sprawi, że Twoi goście jak i świadkowie poczują się w tym dniu zupełnie wyjątkowo,

Pomysły na podziękowania dla świadka

Panowie na świadka najczęściej wybierają najlepszego kumpla lub kogoś bliskiego z rodziny. Męska przyjaźń jest szczególna, dlatego i prezent dla świadka powinien taki być. Nie jest tajemnicą, że to  kobiety bardziej przeżywają przygotowania do ślubu, ale i panom należą się laury za pomoc, wsparcie i opanowanie. Jako pomysłowe podziękowania dla Świadka znakomicie sprawdzi się kufel z grawerem Najlepszy Świadek zamknięty w gustownej drewnianej skrzynce z dedykacją. Przeczuwamy, że będzie to ulubiony kufel Twojego kumpla. Twój przyjaciel w trakcie wesela był Ci wsparciem i spisał się na medal? Więc możesz odznaczyć go medalem na zamówienie – nadrukujemy lub wygrawerujemy na nim tytuł i jego imię. Możesz być pewny, że go zaskoczysz. 

Jako prezent dla świadka mężczyzny polecamy także zamknięty w drewnianej skrzynce z personalizacją zestaw na który składają się poręczna piersiówka z nadrukiem, oraz drewniane spinki do mankietów. Na spinki naniesiemy inicjały ich adresata. Całość prezentuje się fenomenalnie! Mamy pewność, że zaskoczysz tym swojego świadka i sprawisz, że poczuje się szczególnie. Doskonale rozumiemy, że dla was to bardzo ważny dzień i chcecie, aby wasi goście również czuli się wspaniale i mieli z tego dnia same wspaniałe wspomnienia. Świadkowie uczestniczą w przygotowaniach bardziej niż ktokolwiek inny – podziękujcie im i wybierzcie dla nich coś jedynego w swoim rodzaju. Coś wyjątkowego.