Coraz więcej ludzi wybiera produkty z surowców naturalnych. Nie inaczej jest jeżeli chodzi o artykuły dla dzieciaków. Większość zabawek dla dzieci jest wykonanych z tworzyw sztucznych. Wszechobecny plastik, hałaśliwe zabawki zasilane na baterie, migocące światełka- to co kiedyś zachwycało, obecnie zaczyna budzić sprzeciw. Zabawki drewniane nie tylko są przyjazne dla planety, ale i bezpieczne dla dzieci. Ponadto nie rozpraszają dyskotekowymi dźwiękami. Naturalne i pastelowe kolory są przyjemne dla oka. Drewniany jeździk dla dziecka nie tylko będzie sprzyjał rozwojowi maluszka, ale i brak głośnych melodyjek będzie miły innym mieszkańcom domu. Ponadto Drewniane jezdziki same w sobie prezentują się niezwykle dekoracyjnie, więc nie tylko będą niezrównanym towarzyszem zabaw ale i ciekawym elementem sesji zdjęciowych.

Drewniane jezdzidełka dla dzieci

Lubicie zabawki drewniane, stonowane kolory i oryginalną stylistykę? W takim razie zaproponowane jezdziki dla dzieci przypadną Wam do gustu. Oto najciekawsze według nas propozycje.

Jeździk ten jest bardzo zwrotny. Kółeczka mają gumowe „opony” aby jezdzik dziecięcy nie był hałaśliwy oraz żeby nie rysował podłogi.  Bardzo fajnie sprawdzi się także jeździk wyglądający jak autobus. Ważne jest to, że posłuży on maluszkowi w wieku już od 1, 5 roku. Górną granicą wagową jest 25 kg więc i kilkulatki mogą na nim spokojnie śmigać.

Jaki drewniany jezdzik dla dziecka?

Są i takie jezdziki które są iście wielofunkcyjne. Poniższy jeździk z powodzeniem może spełniać funkcję chodzika-pchacza, jezdzika jak i transportera dla zabawek dzięki dosyć pojemnemu „bagażnikowi”

Niebanalnym jezdzikiem będzie także sympatyczna krówka. Ma wygodne uchwyty, a także wyposażona jest w funkcję sortera. Maluch w trakcie przerwy od przejażdżek może się też pobawić w dopasowywanie kształtów.

Co sądzicie o takich jezdzikach? Preferujecie właśnie jezdziki drewniane czy może plastikowe?