Dekoracje weselne – jest tyle tego, że co poniektórych może rozboleć głowa. Nie ma się jednak co dziwić. Ile par, tle pomysłów na ślub i jego aranżacje oraz na wystroje sal. Dlatego też chcąc sprostać wymaganiom wielu przyszłych par czeka na Was bogaty wybór dekoracji wszelkiego rodzaju – od dekoracji na stoły, po konfetti, girlandy i bileciki weselne. 

Weselne dekoracje: Tablice i plakaty powitalne dla gości

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. W dobrym tonie będzie powitać miłych gości przed salą weselną – ciężko być wam wszędzie, więc możecie zrobić to za pomocą tablicy powitalnej lub plakatu. Tablica powitalna na wesele może być wykonana z drewna(sklejka) lub z pleksi, ponadto może mieć klasyczny kształt prostokąta lub nieco bardziej finezyjny – wszystko jest do dogadania. Podobną funkcję mogą pełnić plakaty weselne – pięknie wyglądają szczególnie eksponowane w ramach dopasowanych do kolorystyki całego wydarzenia.

Układ stołów na wesele – tablice drewniane i z pleksy

Tak, wiemy. Ustalanie tego kto, z kim siedzi było to zasadnie i karkołomne i czasochłonne. W zasadzie była to niezła zagadka logiczna, ale misja została zakończona sukcesem. Udało się, jesteśmy z Was dumni. W takim razie czas czytelnie poinformować przybyłych gości gdzie siedzą. Pomogą w tym tablice z układem stołów – duże, czytelne i stylistyką dopasowane do motywu przewodniego uroczystości. Tablica drewniana z układem stołów wygląda niezwykle stylowo i wpisuje się w klimat swojskich wesel. Dostępne metody personalizacji to grawer lub soczysty, kolorowy nadruk. Z kolei, jeżeli zależy Wam na bardziej innowacyjnej formie polecamy nowocześnie wyglądające tablice z pleksi. Dobrze prezentuje się również układ stołów w formie plakatu. 

Dekoracje na tort weselny – toppery ślubne

Bądźmy szczerzy! Wszyscy czekają na tort. Piękny, najczęściej piętrowy tort weselny to zdecydowana gwiazda wieczoru. Dodatkowo możesz podkreślić jego czar zamawiając drewniany topper na tort. Topper ślubny może być napisem waszych imion, może też przedstawiać datę ślubu, bądź 2 postacie biorące ślub – wybór należy do Was. Topper na tort ślub może stanowić bardzo sympatyczną pamiątkę ślubu.

Personalizowane zawieszki na wódkę weselną

Wódka weselna – toż to klasyk, refren jak nie motyw przewodni przyjęć weselnych w Polsce. Dużym powodzeniem cieszą się naklejane etykiety na wódkę weselną. Jest trochę zajęcia przy naklejaniu, a i należy zwracać uwagę aby zrobić to równo… Bywa, że niektóre butelki z alkoholem są z prawem zwrotu w razie ich nie otworzenia, a w takim wypadku nie wolno nic na nie naklejać. Znakomitą alternatywą będzie więc zawieszka na alkohol, drewniana lub papierowa. Są praktyczne, szybko je się zawiesza, a do tego wyglądają o wiele lepiej niż etykietki. Zaopatrz się u nas zawieszki na wódkę z personalizacją i zaskocz swoich gości. 

Dekoracje krzeseł weselnych młodej pary

Dekoracje weselne to nie tylko kwiaty i girlandy, ale również takie detale jak dekoracje krzeseł weselnych. Mowa nie tylko o pokrowcach, czy o przywiązanych bukiecikach. Krzesła na których zasiadają nowożeńcy można oznaczyć i przyozdobić za pomocą tabliczek drewnianych lub z pleksy, bądź z wyciętych napisów „Pan Młody” i „Pani Młoda”lub „Żona” i „Mąż”.

Konfetti ślubne czyli sypiemy młodą parę

Obsypywanie młodej pary to już element tradycji. Pieniążki, ryż czy wielokolorowe konfetti. Szczególnym powodzeniem cieszy się konfetti wystrzałowe. Dostępne jest w wielu rodzajach – może mieć formę standardową, może mieć kształt płatków róż – pełna dowolność. Opadająca kaskada drobinek wspaniale wygląda na zdjęciach ze ślubu.

Bileciki weselne 

Dla was, w czasie trwania przyjęcia weselnego liczy się każdy detal. Takim małym, aczkolwiek ważnym szczegółem mogą być bileciki. Bileciki weselne możecie dołączyć do upominków dla gości, aby nadać im bardziej osobistego charakteru, możecie je też położyć przy nakryciach. Dopasujcie grafikę i styl bileciku do stylistyki w której urządzacie wasze wesele.

Napis do powieszenia Para Młoda

Wycinane napisy stanowią niezmiernie ciekawy element dekoracji sali weselnej. Napis para młoda lub pani młoda i pan młody są wieszane nad stołem Państwem młodych, za nim, lub z przodu na nim, aby był doskonale widoczny. W naszym sklepie wyczarujemy napisy na zamówienie ze sklejki, lub tabliczki z pleksi.

Tablice rejestracyjne ślubne

Dekoracje ślubne to nie tylko sala, ale i dekoracja samochodu na ślub! Kwiaty, szarfy i elementy ozdobne upiększą samochód w wasz wielki dzień, ale najbardziej znamienitym elementem przystrojenia samochodu są ślubne tablice rejestracyjne. Na jednej z nich nadrukujemy napis Młoda Para, a na drugiej Wasze imiona. Całość ozdobi piękna grafika przykuwająca spojrzenia.

Drogowskaz ślubny

Stale śledzimy trendy dotyczące mody ślubnej – tendencje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Tablice powitalne cieszą się ogromną popularnością, jednak ich specjalnym rodzajem są drogowskazy ślubne.  Taki drogowskaz może wskazywać, na dom panny młodej, a drugi przeciwstawny do niego wskazywać kierunek wolności. Można też użyć ich jako nawigacyjne wskazówki sali – np, mogą wskazywać którędy do słodkiego stołu lub do sali tanecznej. Ten dodatek prezentuje się wyśmienicie i dodaje wydarzeniu swojskiego, sympatycznego stylu.